Nowe Pojemniki – tuby Eprus

Nowe pojemniki-tuby Eprus

Firma Eprus wprowadza istotne zmiany w pojemnikach-tubach do mikserów recepturowych. Ulepszony został system uszczelnienia pojemników-tub a zmiana kolorów na firmowy błękit dopełnia i ujednolica naszą ofertę.

Nowy sposób uszczelnienia – SST

Zastosowanie uszczelnienia typu SST pozwoliło na usunięcie szczelin znajdujących się w pokrywie pojemnika-tuby po jego wewnętrznej stronie. Zapewnienie równej powierzchni w tym miejscu pozwala mniejszej ilości substancji aktywnych utknąć w szczelinach, które wcześniej znajdowały się w pokrywie tuby.

Silicone Sealing Technology SST

300%

szczelniejsze pojemniki-tuby

 

Badania przeprowadzone z wykorzystaniem preparatów o niskiej konsystencji wykazały o 300% większą szczelność nowego rozwiązania:

Typ uszczelnienia siła nacisku na ruchome dno pojemnika-tuby
do momentu wycieku w górnej pokrywie
Dotychczasowe rozwiązanie 6 kg
Nowe rozwiązanie 18 kg

Najważniejsze cechy

  • posiadają ruchome dno, które pozwala na odpowiednie dozowanie leku;
  • pojemniki-tuby są integralną częścią mikserów recepturowych Eprus® – systemu wspomagającego sporządzanie maści, kremów, czopków;
  • gwarantują prawidłowe przechowywanie leku.

Certyfikowane materiały

Polypropylen oraz silikon zastosowane przy produkcji pojemników-tub Eprus są przeznaczone do kontaktu z lekami oraz nie powodują interakcji z surowcami recepturowymi.

Nowe pojemniki – tuby Eprus

Najlepsza oferta na rynku

Najszersza oferta na rynku

Pojemniki-tuby do mikserów recepturowych to ważny element oferty Eprus, dlatego mamy największy wybór pojemników-tub na rynku. W bieżącej sprzedaży mamy aż 9 rozmiarów pojemników-tub: 15/28ml; 20/33ml; 30/42ml; 50/70ml; 100/140ml; 200/280ml; 300/390; 500/600ml; 1000/1250ml. Większość z nich dostępna jest również w wersji jałowej. Dodatkowo pojemniki-tuby 15/28ml i 20/33ml oferujemy w zestawie jałowym z aplikatorem krótkim z nasadką i mieszadełkiem jednorazowym jako zestaw jałowy do maści ocznych.

Certyfikat

Najwyższa jakość

Eprus jako producent i dystrybutor opakowań farmaceutycznych, bezpośrednich na leki recepturowe ponad wszystko stawia na wysoką jakość i bezwzględne bezpieczeństwo swoich wyrobów. Dystrybuowane przez nas materiały opakowaniowe zapewniają pacjentom bezpieczne, wygodne i higieniczne stosowanie leków recepturowych.

Certyfikat

Certyfikat jakości

Nowe pojemniki-tuby tak jak i reszta oferty opakowaniowej produkowana jest pod ścisłą kontrolą dedykowanej normy jakości PN-EN ISO 15378:2012, która potwierdza, że firma wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością w zakresie produkcji i dystrybucji opakowań bezpośrednich dla produktów leczniczych, w tym sterylnych, z uwzględnieniem zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).

Pojemniki-tuby Eprus są dostępne od ręki na stronie zamówień Eprus i w większości hurtowni farmaceutycznych na terenie Polski.

* Badanie przeprowadzono na pojemnikach 100/140 ml w dniu 10.03.2017