Pen Station PS 100 urządzenie do badania skóry i włosów

Proste w obsłudze, przenośne urządzenia do pomiaru podstawowych parametrów skóry we wszystkich punktach sprzedaży. Urządzenie składa się z sond tzw. długopisów do pomiaru nawilżenia Hydro Pen HP 10, pomiaru natłuszczenia Sebu Pen SP 15, pomiaru melaniny Skintone Pen TP 20 oraz kamery Visioscope® Palm VP 25. Urządzenie ułatwia indywidualne doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry, a co za tym idzie stymuluje wzrost sprzedaży kosmetyków.
Długopisy są łatwe w obsłudze. Umożliwiają przeprowadzenie szybkiej analizy skóry poprzez dokonanie pomiaru nawilżenia, pigmentacji oraz sebum. Wyniki pomiarów są automatycznie wyświetlane na mini wyświetlaczach LED wbudowanych w długopisy.

Pen_Station_PS_100_zestaw

 

Zdjęcie Sebu Pen SP 15Długopis do pomiaru natłuszczenia – Sebu Pen SP 15
Zasilana bateryjnie sonda pomiarowa z wyświetlaczem LED (0-99) do badania sebum. Sebum (łój) jest absorbowany przez taśmę z mikroporami znajdującą się na nakładce. W miejscach, gdzie nakładka wchodzi w kontakt z sebum, pojawią się plamki koloru szarego do czarnego. Sonda zmierzy odbicie absorpcji tłuszczu. Sonda pokazuje wynik w % po włożeniu specjalnej wkładki umieszczanej najpierw na powierzchni skóry. Zasilanie przez 2 baterie AA.

 

Zdjęcie Hydro Pen HP 10

 

Długopis do pomiaru nawilżenia – Hydro Pen HP 10
Zasilana bateryjne sonda szybko i łatwo określa nawilżenie skóry. Wynik jest od razu widoczny na wyświetlaczu LED i może być omówiony z klientem. Pomiar wilgotności skóry jest oparty na przyjętej na świcie metodzie pojemnościowej, metodzie Corneometer. Zasilanie przez 2 baterie AA.

 

Skintone-Pen-TP-20

Długopis do pomiaru melaniny – Skintone Pen TP 20
Zasilana bateryjne sonda umożliwiająca szybki, dokładny i odtwarzalny pomiar barwy skóry, czyli zawartości melaniny oraz zaczerwienienia w skórze w skali 0-99. Te dwa czynniki w największym stopniu determinują barwę skóry oraz pomocna przy polecaniu produktów do ochrony słonecznej podczas omawiania wyników z klientem. Zasilanie przez 2 baterie AA. Pomiar jest oparty na zasadzie absorpcji oraz przyjętej na świecie metodzie mexametrii. Sonda Skintone Pen TP 20 emituje światło o trzech określonych długościach fal.

 

Visioscope®-Palm-VP-2511

Kamera – Visioscope® Palm VP 25
Kieszonkowy monitor i kamera Visioscope® Palm VP 25 do wykonywania zdjęć skóry z oświetleniem z polaryzacją równoległą i skośną umożliwia elastyczne przeprowadzenie obrazowania skóry w dowolnym miejscu. Kamera pozwala na oglądanie widocznych szczegółów na skórze Twojego pacjenta: pory, plamy, zanieczyszczenia, włosy, łupież, linie i zmarszczki itp. Kamerę można kupić jako oddzielne urządzenie lub jako cześć zestawu Pen Station PS 100.

Rekomendacja dla firmy Eprus

Cena netto od 7 650,00 PLN

Sprawdź cenę