Nowe Pojemniki – tuby Eprus

Firma Eprus wprowadziła istotne zmiany w pojemnikach do mikserów recepturowych. Ulepszony został system uszczelniania pojemników, a zmiana kolorów na firmowy błękit dopełnia i ujednolica naszą ofertę.

Zobacz więcej

Mikser recepturowy Eprus® U500 automatyczny

Model automatyczny - najpopularnieszy na polskim rynku. Kompletny system przygotowania maści, kremów i czopków składający się z urządzenia miksującego, pojemników-tub, końcówek dozujących, aplikatorów oraz form do czopków i globulek. Umożliwia sporządzanie leków bezpośrednio w pojemnikach-tubach wydawanych pacjentom.

Zobacz więcej

Mikser recepturowy Eprus® U200 półautomatyczny

Model półautomatyczny. Kompletny system przygotowania maści, kremów i czopków składający się z urządzenia miksującego, pojemników-tub, końcówek dozujących, aplikatorów oraz form do czopków i globulek. Umożliwia sporządzanie leków bezpośrednio w pojemnikach-tubach wydawanych pacjentom.

Zobacz więcej

Mikser recepturowy Eprus® Q500 automatyczny

Model automatyczny - najnowocześniejszy silnik krokowy pozwalający na pracę ciągłą. Kompletny system przygotowania maści, kremów i czopków składający się z urządzenia miksującego, pojemników-tub, końcówek dozujących, aplikatorów oraz form do czopków i globulek. Umożliwia sporządzanie leków bezpośrednio w pojemnikach-tubach wydawanych pacjentom. Zobacz więcej

Mikser recepturowy Eprus® U1000 automatyczny

Model automatyczny - najnowocześniejszy silnik krokowy i możliwość podłączenia do komputera przez port USB i tworzenia własnych receptur. Kompletny system przygotowania maści, kremów i czopków składający się z urządzenia miksującego, pojemników-tub, końcówek dozujących, aplikatorów oraz form do czopków i globulek. Umożliwia sporządzanie leków bezpośrednio w pojemnikach-tubach wydawanych pacjentom. Zobacz więcej